İş Güvenlik Levhaları

İşveren, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun 10 uncu maddesinin birinci fıkrası gereğince işyerinde gerçekleştirilen risk değerlendirmesi sonuçlarına göre; işyerindeki risklerin ortadan kaldırılamadığı veya toplu korumaya yönelik teknikler veya işin organizasyonunda kullanılan önlem, yöntem veya süreçlerle yeterince azaltılamadığı durumlarda, bu yönetmelikte yer aldığı şekliyle sağlık ve iş güvenlik levhaları bulundurur ve uygun yerlerde kullanılmasını sağlar.

Aradığınız Uyarı Levhasını Nasıl Bulursunuz?

Aradığınız Uyarı Levhasının içinde geçen metni tarafımıza iletim kutusunun içine yazın, bizlerde size en uygununu bulalım. Üst menüden çalıştığınız sektöre yönelik kategoriye girip daha daraltılmış olarak, hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan Uyarı Levhasına ulaşabilirsiniz. Bulamadığınız levhalar için canlı destekten veya mail yoluyla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

En Çok Aranan Uyarı Levhaları

Sigara içilmez levhası, park yasaktır levhası, acil çıkış levhaları, toplanma noktası levhaları, giriş yasaktır levhaları, trafik levhaları, dur levhası, isg levhaları vb.